F3 Greek Street By City Living London

  • 29 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο
  • 3 επισκέπτες
  • 2 κρεβάτια

Η βίλα F3 Greek Street By City Living Λονδίνο με 1 υπνοδωμάτιο απέχει 3 χλμ. από το Παρατηρητήριο Sky Garden και προσφέρει την πρόσβαση σε διάφορα τουριστικά σημεία.

Οι παροχές μπανίου στη βίλα F3 Greek Street By City Living London περιλαμβάνουν επίσης ξεχωριστή τουαλέτα. Επίσης, προσφέρονται ανέσεις, όπως στεγνωτήρας μαλλιών, σεσουάρ και πετσέτες.

Αυτό το κατάλυμα διαθέτει παροχές μαγειρέματος, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, τραπεζαρία για την άνεση των επισκεπτών. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να χρησιμοποιήσουν παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο για να ετοιμάσουν το γεύμα τους. Bella Italia που προσφέρει πιάτα υγιεινής κουζίνας, βρίσκεται σε απόσταση περίπου5 λεπτών με τα πόδια.

Η Πλατεία Τραφάλγκαρ απέχει μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από αυτή τη βίλα και 400 μέτρα από Leicester Square. Τα εκπαιδευτικά αξιοθέατα στην περιοχή περιλαμβάνουν τη Βασιλική Ακαδημία Δραματικής Τέχνης του Λονδίνου, που βρίσκεται σε απόσταση 850 μέτρων. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να φτάσουν στο Μέιφερ, που είναι σε απόσταση 1 χλμ. Οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στη στάση του τρένου Marylebone, η οποία βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near F3 Greek Street By City Living Λονδίνο
Covent Garden Townhouse Magical & Charming 8 Rooms
Τιμή μόνο για κινητά

Covent Garden Townhouse Magical & Charming 8 Rooms

6.6
Ευχάριστο 7 σχόλια
328 μ από το κατάλυμα
USD 1915 USD 1724
ανά νύχτα
2-Bedroom Harry Potter-Inspired House - Sleeps 6
Τιμή μόνο για κινητά

2-Bedroom Harry Potter-Inspired House - Sleeps 6

8.6
Έξοχο 51 σχόλια
498 μ από το κατάλυμα
USD 978 USD 880
ανά νύχτα
Modern 1 Bedroom Apartment In Fitzrovia
Τιμή μόνο για κινητά

Modern 1 Bedroom Apartment In Fitzrovia

7.0
Καλό 3 σχόλια
520 μ από το κατάλυμα
USD 332 USD 299
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    15 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Charing Cross Station
    800 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για κούνια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια δημοφιλή αξιοθέατα βρίσκονται κοντά σε η βίλα F3 Greek Street By City Living London;
      Μπορείτε να επισκεφτείτε ΚόβεΝτ ΓκάρΝτεΝ που βρίσκεται κοντά σε η βίλα F3 Greek Street By City Living London.
    • Ποιο είναι το πλησιέστερο σε η βίλα F3 Greek Street By City Living London αεροδρόμιο;
      Η βίλα F3 Greek Street By City Living London είναι 15 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο Λονδίνο Σίτι.
    • Πόσο θα κοστίζει η διαμονή σε η βίλα F3 Greek Street By City Living London;
      Το κόστος διαμονής σε η βίλα F3 Greek Street By City Living London ξεκινάει από 267£ ανά βράδυ.
    • Τι ώρα γίνεται η άφιξη και η αναχώρηση από/σε η βίλα F3 Greek Street By City Living London;
      Οι πελάτες της η βίλα F3 Greek Street By City Living London πρέπει να έρθουν στις 23:59 και να αναχωρήσουν μέχρι τις 10:00.
    • Ποια εστιατόρια βρίσκονται κοντα σε παραθεριστική κατοικία;
      Τα εστιατόρια κοντά σε παραθεριστική κατοικία περιλαμβάνουν Rainforest Cafe και Chiquito.
    • Σε η βίλα έχει τζακούζι;
      Ναι, η βίλα προσφέρει δημόσιο υδρομασάζ.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    15 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Charing Cross Station
    800 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    F3 Greek Street By City Living Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο